Автомобільні перевезення

autotransМи є членом Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АСМАП) та здійснюємо перевезення власними автопоїздами за книжками ЄКМТ.


АВТОЦИСТЕРНИ (перевезення наливних вантажів) cisternТягачі Renault Premium, що відповідають екологічним вимогам “EURO V” в зчепленні з напівпричепами-цистернами об’ємом від 24 до 30 м³ і вантажопідйомністю до 30 тон, як закордонні (Feber, Magyar), так і вітчизняні (Everlast) виробники з наступними характеристиками:

  • термоцистерни – забезпечують, у процесі транспортування, тепловтрати вантажу не більше ніж 2ºС на добу. Використовуються для перевезення наливних вантажів з високою точкою плавлення. У літній час термоцистерни незамінні при перевезенні молочних продуктів і сокових концентратів;
  • цистерни з паровою сорочкою – для перевезення густих та в’язких наливних  продуктів, що вимагають розігріву перед розвантаженням. Автоцистерна оснащена спеціальним контуром, по якому подається гаряча пара, володіє можливістю підігріву вантажу в зимових умовах.
  • цистерни з автономним підігрівом – мають спеціальне устаткування, яке допомагає підтримувати температуру рідкого вантажу на необхідному рівні впродовж всього транспортування;
  • односекційні цистерни – найбільш зручні при завантаженні/вивантаженні однотипного вантажу;
  • мультисекційні цистерни – для перевезення декількох різновидів продукту, при неповному завантаженні цистерни, а також роздільній доставці декільком вантажоодержувачам.

Основною групою наливних вантажів, що перевозяться нами, є сільськогосподарська продукція (олія соняшникова, меляса, соки, виноматеріали т.ін.), а також сировина для харчової промисловості, котра перевозиться наливом.


ТЕНТИ autotentПризначені для перевезення тарно-штучних вантажів.

Технічні характеристики:

  • тягачі, що відповідають вимогам “EURO V”, які зчепленні з тентованими напівпричепами;
  • об’єм напівпричепів 86 куб. м;
  • напівпричепи зі зсувним дахом та задніми дверима.

Для перевезень небезпечних вантажів використовуються спеціалізовані транспортні засоби з необхідним ADR оснащенням. Компанія «Укррос-транс» володіє ліцензією на право перевезень небезпечних вантажів.


Заява на автоперевезення

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

НАМ З ВАМИ ПО ДОРОЗІ!